У Сумах пройшов XVI обласний турнір юних журналістів

З 26 по 28 жовтня в Сумах пройшов ХVI обласний турнір юних журналістів імені Геннадія Петрова. Як завжди, турнір проводився в Сумській гімназії № 1.

У турнірі взяли участь школярі з Сум та Шостки. Перемогла команда Сумської гімназії №1 “Nota Bene”, друге місце посіли “Гранослови” (Шостка), “Еспада” (сумська спеціалізована школа №10), “Інсайт” (сумська загальноосвітня школа №12).

Голова громадської організації “МедіаКомпас”, керівник регіонального професійного Центру базової медіаосвіти Олена Ткаченко привітала переможців. Від імені організації вона подякувала керівникам команд за якісну підготовку та вручила їм подарунки.

Олена Ткаченко запросила учнів взяти участь у тренінгах із медіаграмотності та конкурсі учнівських газет, які проводитиме Центр найближчим часом.