Володар «Золотої пальмової гілки» завітав до студентів СумДУ

7 жовтня 2020 р. Ігор Стрембіцький провів майстер-клас з відеомайстерності для студентів Сумського державного університету та громадськості міста.
Говорили про канони монтажу, режисури та операторську вправність під незвичним кутом. Окрім теоретичних засад, Ігор Стрембіцький поділився власним баченням, досвідом та лайфхаками.
Учасники тренінгу дізналися про «польові задачі» журналіста, про речі, які зазвичай не розповідають на класичних лекціях. Саме на цьому моменті розпочалася запекла дискусія. Де і як знайти вівчарів для репортажу? Як звичайна сміттєзбиральна машина може змінити матеріал про військовий парад? Чому в гарному сюжеті має бути конфлікт, взаємодія? Як нами маніпулюють за допомогою «правильної» черговості кадрів?
Учасники тренінгу захопилися ідеєю створення власних медіаробіт з урахуванням отриманих знань. Але на цьому робота тренера не завершилася. Упродовж двох тижнів учасники працюватимуть над створенням власних репортажів, удосконалюючи теоретичні й практичні навички. Наступний етап – обговорення робіт. Усі з нетерпінням чекають зустрічі.