Оголошено переможців обласного конкурсу шкільних видань

Сьогодні в Сумському державному університеті нагородили переможців конкурсу газет, радіопрограм та сайтів шкільних закладів Сумської області. Конкурс має на меті посилювати інтерес школярів до фаху журналіста й розвивати медіа-освіту на Сумщині.

Організатори – ГО «Медіакомпас» у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб», управлінням освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, кафедрою журналістики та філології СумДУ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні в реалізації проекту «Регіональний професійний центр базової медіаосвіти».

Заявки на конкурс подали 22 навчальних заклади. Переможців визначали у вісьмох номінаціях.

У номінації “Краща шкільна газета” перемогли:
І місце – “Гімназія” ( Сумська гімназія №1);
ІІ місце – “Кебета” (Сумська обласна гімназія для талановитих та творчо обдарованих дітей);
ІІІ місце – “School-Інформ” (Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря
Гольченка Сумської міської ради).

У номінації “Краща шкільна радіопередача” на розгляд журі подана лише одна робота – передача “Наше шкільне життя” (Сумська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка). Журі відзначило авторський колектив грамотою за творчий пошук.

Переможці в номінації “Кращий шкільний сайт”:
І місце – Буринська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №1 імені В.М. Кравченка;
ІІ місце – Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою;
ІІІ місце – Сумська обласна гімназія для талановитих та творчо обдарованих дітей.

У номінації “Кращий тематичний випуск шкільної газети” найвищі оцінки отримали:
І місце – “Гімназія” (Сумська гімназія №1 м. Суми);
ІІ місце – “Шкільні теревені” (Стецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів);
ІІІ місце – “Мудрагелі” (Хмелівський навчально-виховний комплекс Роменської районної ради).

У номінації “Креативний випуск шкільної газети” перемогли:
І місце – “Гімназія” (Комунальна установа Сумська гімназія №1 м. Суми);
ІІ місце – “School-Інформ” (Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря Гольченка);
ІІІ місце – “Палітра шкільного життя” (Лебединська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат).

У номінації “Найактуальніше публікація” лідерами стали:
І місце – Ліна Герасименко, “Кебета” (Сумська обласна гімназія для талановитих та творчо обдарованих дітей);
ІІ місце – Еліна Козупиця, “Шкільні теревені” (Стецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) та Анна Непокритова, “Кебета” (Сумська обласна гімназія для талановитих та творчо обдарованих дітей);
ІІІ місце – Н. Василенко, Беївський навчально-виховний комплекс: Беївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – Беївський дошкільний навчальний заклад, Липоводолинський р-н.

У номінаціх “Кращий автор шкільної газети” перемогу отримали учениці Сумської гімназії №1 Аріна Орєхова, Олена Штокало, Валерія Норик, які посіли І, ІІ і ІІІ місця відповідно.

У номінації “Кращий автор шкільного сайту” – два призових місця:
І місце – Карина Горюнова (Шосткинський ліцей-інтернату спортивного профілю);
ІІ місце – Владлена Косогова (Буринська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №1 імені В.М. Кравченка).

Також учасникам вручали спеціальні відзнаки від оргкомітету й журі.

Школярі та їхні наставники отримали грамоти, книги, канцтовари та інші подарунки.

Голова ГО “Медіакомпас” Олена Ткаченко зазначила, що конкурс проводитиметься й наступного року і закликала учасників надсилати відгуки, побажання та пропозиції на електронну пошту організації, щоб оргкомітет урахував їх у майбутньому.