Представники Центру провели тренінги для учнів Овлашівської школи

Регіональний центр медіаграмотності організував 7 червня виїзний тренінг для учнів Овлашівської загальноосвітньої школи (Сумська область). Його провели тележурналіст, викладач кафедри журналістики та філології СумДУ Раїса Стоян та тренер Літньої школи журналістики СумДУ Юлія Коваль. У тренінгу взяли участь 17 учнів 7-9 класів.

Діти в ігровій формі освоювали прості методи критичного аналізу інформації мас-медіа: як вирізняти у новинній журналістиці  ознаки  замовних  матеріалів, маніпуляцій громадською думкою, як шукати інформацію про власників медіа.

Після короткої лекції діти працювали в групах над практичним редакційним завданням. Вони розглядали реальний приклад – повідомлення про надзвичайну ситуацію – і пропонували план дій та джерела перевірки  інформації.